ZEUS

Je možno zvolit jak standardní - tak celostínicí provedení a při zachování použitých komponentů se rozhodnout pro rovný nebo oblý (rádiusový) design žaluzie, který se svým tvarem přizpůsobuje vzhledu okenního profilu, a to jak rámu dřevěnému, tak i všem plastovým typům.

Montáž systému lze díky promyšlené konstrukci upínacích otvorů provádět jak do rámu okna, tak do zasklívací lišty. Tímto je jednoduše odstraněn problém se zástavbovým otvorem s přechodem na budoucí modernější typ zastiňovací techniky.

Všechny připevňovací šrouby jsou umístěny v dílech tak, aby je bylo možné dalším dílem překrýt. Krytky jsou na korpusech připevněny systémem "klip/klap".

Pro dokonalý design se profily a plastové komponenty vyrábějí v bílé, hnědé, okrové a stříbrné barvě. Barvu hliníkových lamel si zákazník volí sám dle barevného vzorníku. Pokud se zákazník rozhodne pro výrobu a prodej žaluziového systému ZEUS, jsme mu schopni dodávat veškeré komponenty ve jmenovaných barevných odstínech, velice pružně a v jakémkoli množství.

Ovládání této celostínící žaluzie je osvědčeným typem řetízku, za použití moderní bezpřevodovkové změny rotačního pohybu na lineární. Tímto ovládacím prvkem lze ovládat jak velikost stíněné plochy, tak intenzitu propuštěného světla.

Konstrukce systému nijak neomezuje použití zabezpečení proti hmyzu, žaluzii lze kombinovat s jakýmkoli síťovým systémem společnosti ZEBR s. r. o.

Systém ZEUS je součástí nabízené technologie výroby žaluzií společně s našimi stroji, nástroji, softwarem pro řízení výroby žaluzií Z-IP a zaškolením pracovníků do kompletace žaluzií.

Proč se rozhodnout pro náš systém:

 • snížili jsme množství použitých komponentů na minimum
 • zjednodušili jsme montáž
 • ušetříme Vám čas i peníze
 • dodáme automatické i poloautomatické stroje ke stříhání lamel s navlékáním do žebříčků
 • vyrábíme nástroje na zpracování profilů
 • nainstalujeme informační systém ZIP na řízení výroby žaluzií

Soubory ke stažení:

Kde nás najdete?

ZEBR s.r.o., Milovice 178, 691 88, Česká republika

 • Navštivte nás Navštivte nás
  ZEBR s.r.o.
  Milovice 178, 691 88
 • Napište nám Napište nám
  Naše e-mailová adresa:
  info@zebr.cz
 • Zavolejte nám Zavolejte nám
  Telefon: +420 519 515 810
  Mobil: +420 777 753 551
menu