Ostatní komponenty

Válcování profilů

Provoz lisovny se zaměřuje na válcování profilů potřebných k výrobě pevných sítí proti hmyzu a žaluzií. Profily dodáváme v sedmi barevných variantách – bílé, hnědé, imitaci dřeva, stříbrné, ořechu, zlatém dubu a antracitové.

Sortiment pozinkovaných nalakovaných železných profilů tvoří horní profily, dolní profily "C" (tzv. závaží) a krycí lišta horního profilu. Žaluziový systém se dodává ve čtyřech barevných variantách – bílé, hnědé, světle hnědé a stříbrné.

Při válcování profilů používáme kvalitní hliníkové a železné pásy švýcarské a německé společnosti. Profily mohou být jednostranně, nebo oboustranně lakované, o maximální tloušťce plechu 0,8 mm (hliníkový) a 1 mm (železný). Maximální velikost profilu je dána šířkou plechu v rozvinutém tvaru (170 mm). Válcujeme již lakované plechy bez poškození laku. Přísně dbáme na kvalitu a dokonalost tvaru. Naválcované profily o délce 5 m jednotlivě balíme do prokládacího papíru a ty pak vkládáme do krabic. Tím se snažíme předcházet případnému poškození při přepravě. Nabízíme i možnost zakázkového válcování, včetně vývoje profilu a výroby válcovacích kol.

Za studena válcované hliníkové síťové profily:

 • dveřní profil 20 × 50 × 5000 mm
 • dveřní profil R18
 • dveřní příčka 108 × 10 × 5000 mm
 • okenní profil 10 × 25 × 5000 mm
 • okenní příčka 20 × 8 × 4000 mm
 • okenní profil s lemem 12 × 31 × 5000 mm
 • okenní profil s lemem s rádiusem R50

Válcované železné žaluziové profily:

 • horní profil nerovnoramenný
 • dolní profil "C"
 • krycí lišta horního profilu 25×25 Brilant

Válcování profilů

Vstřikování plastů

Provoz lisovny byl v naší firmě zahájen v roce 1997. Od samotného začátku až doposud se zabýváme vývojem a výrobou technických výlisků z termoplastů. Vlastníme německé vstřikolisy Arburg, které nám umožňují udržet kvalitu výrobků. Pro zlepšení a stabilitu procesů používáme následující periférie: sušící jednotky, temperační jednotky, nasávače granulátů apod. Zpracováváme celou škálu technických plastů, např. ABS, ASA, PA6, PA6 30GF, POM, PS, PC, PP, PE … Vždy používáme originální granulát bez příměsí drtí. Standardně používáme aditiva jako UV stabilizátory, barvy apod.

Nabízíme i zakázkové lisování - zajišťujeme vývoj výlisků, 3D tisk, stavbu prototypů, výrobu a údržbu forem (vše řešeno v naší firmě). Maximální velikost formy je do rozměru 420 x 420 cm, max. uzavírací síla lisu je 1000 kN, max. hmotnost výlisku je 165 g. Kalkulace výroby forem a lisování je zdarma.

Vstřikování plastů

Lisovaní plechových dílů

Dalším z produktů lisovny jsou plechové komponenty používané při výrobě interiérových žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu. Ke strojnímu vybavení firmy patří i několik excentrických lisů, na nichž se pomocí střižných nástrojů vyrábějí kovové komponenty. Nastřihané polotovary plechových dílů se zinkují, a následně práškově lakují. Nabídka barevných odstínů kovových výlisků koresponduje s barevnou škálou válcovaných profilů. Pro nenáročné zákazníky je běžně skladem veškerý sortiment těchto dílů bez barvy, pouze zinkovaný. Kovové komponenty se balí obvykle v počtu 1000 ks.

Lisování plechových dílů

Kde nás najdete?

ZEBR s.r.o., Milovice 178, 691 88, Česká republika

 • Navštivte nás Navštivte nás
  ZEBR s.r.o.
  Milovice 178, 691 88
 • Napište nám Napište nám
  Naše e-mailová adresa:
  info@zebr.cz
 • Zavolejte nám Zavolejte nám
  Telefon: +420 519 515 810
  Mobil: +420 777 753 551
menu